פרויקט "יפו בשדרה" בשדרות ירושלים

בחלקה הדרומי של שדרות ירושלים מקימות קבוצת בולווארד יחד עם קבוצת טרה מתחם מגורים חדשני ומשולב, המשתלב בכיווני הפיתוח העתידיים של יפו החדשה.

יפו בשדרה” – פרויקט ייחודי וראשון מסוגו באזור שדרות ירושלים, בו ייבנו כ- 150 דירות מעוצבות בנות 3 ו- 4 חדרים עם מרפסת שמש, ודירות גג. מתחם “יפו בשדרה” מציע דירות מעוצבות ומרווחות בתמהיל מגוון וכל זאת במתחם מגורים ירוק הכולל שלל שירותים לדיירים כגון: לובי מפואר, גינה מרכזית, חניון תת קרקעי, שמירה היקפית ועוד. בצדו של המתחם הפונה לשדרות ירושלים יהיה אזור מסחר קל שישרת את דיירי הפרויקט ואת הציבור הרחב. זהו פרויקט ייחודי השואב את עוצמתו משילוב בין הקסם של יפו, נגישות מצוינת ותכנון מסקרן של אדריכל אילן פיבקו.

מיקומו של המתחם בסמוך לנתיבי איילון ולציר הרכבת הקלה, הצפויה להעלות את ערך הקרקעות באזור, משלים השקעה מבטיחה באזור מתחדש וצומח.

יתרונות הפרויקט:

  • 6 בניינים של 5 קומות ו- 10 קומות
  • 150 דירות של 3 ו- 4 חדרים וכן מיני פנטהואזים ופנטהואזים מפאורים
  • מיקום אטרקטיבי
  • נגישות וסמיכות לרכבת הקלה
  • תכנונו של המתחם כשכונה ירוקה
  • עיצוב: האדריכל אילן פיבקו
  • מפרט טכני עשיר
  • פרויקט נוסף של קבוצת בולווארד ו- טרה

סמיכות ונגישות לרכבת הקלה וצירי תנועה ראשיים

שדרות ירושלים, הנמצאות בקרבה לנתיבי איילון, מהוות ציר תנועה מרכזי שמעמדו ישתפר עוד יותר עם הקמתה של הרכבת הקלה המתוכננת לעבור בהן. פרויקט הרכבת הקלה מביא עימו תנופה חדשה לשדרה ועתיד להוסיף למיצובה כמרכז עירוני, להעלות את ערך הקרקעות הסובבות אותה, להפחית את זיהום האוויר ולעודד בנייה והגירה חיובית. במסגרת פרויקט הרכבת הקלה תזכה השדרה כולה לשדרוג וחידוש המתחם הציבורי שלה: כבישים, מדרכות, גינון, ספסלים, תאורה, שבילי אופניים ועוד.

אילן פיבקו - אדריכל הפרויקט

יפו היא עיר שמדברת אלי באופן מיוחד. יש בה שילוב של היסטוריה עשירה, נשמה, הטרוגניות אנושית וייחודית. יש ביפו משהו קוסמופוליטי, מטען שלם של מושגים ומיתוסים ותרבות שלמה שיפו היא חלק ממנה, יותר מכל עיר אחרת בארץ. כמי שמתגורר ביפו, אני נהנה מהחוויה המושלמת של השילוב - בין מזרח ומערב, בין ישן לחדש, בין עולמות - המאפשר לי לעבור תוך 4 דקות בין מה שהוא 'תל אביבי' ועכשווי לבין מה שהוא עתיק וטעון בהיסטוריה ותרבויות. תל אביביות במיטבה בתוך הנוף המרהיב של יפו - פשוט מקום נפלא לחיות בו.
בשנים האחרונות רבים כמוני גילו את הקסם של יפו והיא עוברת תהפוכות ומתפתחת - בנמל ובאזור השוק, באזורים המערביים כמו מדרון יפו ועג'מי ובאזורים נוספים כמו יהודה הימית והשדרה. בתוך הקונטקסט הזה נהגה פרויקט 'יפו בשדרה'.
הרציונל העיצובי של 'יפו בשדרה' מבוסס על המאפיינים הייחודיים של שדרות ירושלים, עם טוויסט עכשווי. האדריכלות בשדרות ירושלים היא מנדטורית במהותה ודומה לבנייה המוכרת מערים באירופה - בניינים שיושבים זה לצד זה, על קו הרחוב, ברצפי בנייה עם מרקם אחיד. בדירות עצמן שמנו דגש על אלמנט המרחב - באמצעות חדרי מגורים גדולים וחלונות רחבים לחזית ועל ידי חלוקה פנימית חכמה.

עיקרי המפרט הטכני

- מיזוג: מיני מרכזי אלקטרה או שוו"ע כולל הנמכת תקרה
- תריסים: גלילה חשמליים בסלון ובחדרי השינה
- חלונות: אלומיניום קליל או שוו"ע, זיגוג כפול, טריפלקס או בידודית
- ריצוף: גרניט פורצלן 60/60 בכל הדירה למעט חדרי רחצה
- חיפוי קירות אמבטיה: ממבחר דגמים וגוונים
- כלים סניטרים: אסלות מונובלוק, אמבטיה אקרילית, בחדרי אמבטיה ברזי פרח, ברז נשלף במטבח
- דלתות: דלת בטחון בכניסה לבית, דלתות פנים פנדור או שוו"ע
- מטבח: מטבחים גדולים מעוצבים בין 6-8 מ"א מטבח
- בית חכם: מערכת בית חכם חלקית


כתובת הפרויקט

הדמיית דירה בפרויקט