מתחם נווה צדק פלורנטין - תל אביב

בין הקלאסי לחדשני, במרחק דקות הליכה מרוטשליד ומהים, סיפור אהבה בין האורבאניות הבועטת והבלתי מתפשרת, חיי הלילה התוססים, המועדונים, הבארים, בתי הקפה והחספוס של פלורנטין ובין העידון, התרבותיות, המוזיאונים, הגלריות, בית סוזן דלל, הסמטאות הציוריות והיוקרה של נווה צדק, שוכן מתחם נווה צדק פלורנטין ומייצג בתוכו את התוצר של סיפור אהבה שכזה, את הטוב מכל העולמות.

בשנים האחרונות חלה התפתחות אזורית הן בתחום העירוני-ציבורי והן בתחום התרבותי. לאור ההתחדשות והצמיחה מציע הפרויקט הייחודי חווית מגורים יוצאת דופן: גם לגור במיקום המושלם בלב העניינים, וגם ליהנות מנוחיות של דירה עם מרפסת וחניה פרטית, במתחם מפנק עם בית קפה, פטיו מסחר ועמדת הטענה לאופניים חשמליים.

  • ממוקם ברחוב גבולות בשכונת פלורנטין, מול נווה צדק ובמרחק דקות הליכה מחוף הים
  • שני בניינים של 10 קומות כל אחד בעיצוב ארכיטקטוני ייחודי המתוכנים כמתחם מגורים ירוק ומטופח סביב גינה בעיצוב אדריכל-נוף עם פינות ישיבה מוצלות וחניון תת קרקעי
  • נותרו 8 פנטהאוסים בעלי במפרט פנימי גבוה, נוף פתוח, הכוללים חניה תת קרקעית

מתחם נווה צדק פלורנטין” – ממוקם ברחוב גבולות בשכונת פלורנטין, מול נווה צדק ובמרחק דקות הליכה מחוף הים. שני בניינים של 10 קומות כל אחד בעיצוב ארכיטקטוני ייחודי המתוכנים כמתחם מגורים ירוק ומטופח סביב גינה בעיצוב אדריכל-נוף עם פינות ישיבה מוצלות וחניון תת קרקעי

יתרונות הפרויקט:

  • 2 בניינים של 10 קומות
  • כ- 180 דירות של 2, 3 ו- 4 חדרים וכן פנטהואזים מפאורים
  • מיקום אטרקטיבי; מתחם ירוק
  • עיצוב: האדריכל בר אוריין
  • מפרט טכני עשיר
  • פרויקט נוסף של קבוצת בולווארד ו- טרה

סביבה המאפשרת ליהנות משני העולמות

חווית מגורים יוצאת דופן: גם לגור במיקום המושלם בלב העניינים, וגם ליהנות מנוחיות של דירה עם מרפסת וחניה פרטית, במתחם מפנק עם בית קפה, פטיו מסחר ועמדת הטענה לאופניים חשמליים.
אם מתחשק לכם לראות מופע מחול, להכיר אנשים בגלריה, או לאכול גלידה איטלקית על הספסל בגינה, נווה צדק היא כל מה שמעודן, קלאסי ועם ניחוח אירופאי.
מגוון גלריות, שווקים צבעוניים ובתי קפה שכבר הפכו למוסדות. מקומות שבהן מתחילות מהפכות. פלורנטין היא השכונה הכי צעירה, בועטת, מחוספסת, ותוססת בתל אביב. המקום בו נולדים הדברים הכי מעניינים באמנות התל אביבית העכשווית, עם הברים הכי שווים בעיר, וחנויות הקונספט והאופנה הכי חמות בעיר.

גידי בר אוריין - אדריכל הפרויקט

גידי בר אוריין מנהל משנת 1990 את אחד המשרדים המעניינים והעסוקים בישראל. במהלך שנות עבודתו ביסס המשרד את מעמדו כאחד המובילים בתחום ההתחדשות העירונית בתל אביב וביפו, בסדרה ארוכה של עבודות שימור, תוספות בנייה, שילוב בנייה חדשה ברקמה קיימת, ובתכנון של מבני מגורים חדשים.
בין הפרויקטים הבולטים של המשרד ניתן למנות את מגדל שופטים, מלון ירושלים, מתחם הרובע ביפו, כפר משתלמים בטכניון חיפה, מבנה המגורים ברחוב נג'ארה 14 (שזכה לאחרונה באות העיצוב), מבנה המגורים באז"ר 3 ברמת השרון, מבנה המשרדים ברח' המסגר 32 ופרויקטים רבים בתחום ההתחדשות העירונית.

עיקרי המפרט הטכני

- בנין בעיצוב ארכיטקטוני ייחודי
- לובי ראשי מפואר בעיצוב אדריכל פנים
- מערכת אינטרקום עם טלוויזיה במעגל סגור לבקרת כניסה
- חדר אחסון וטעינה לאופניים חשמליות משותף לדיירים
- בידוד אקוסטי ותרמי איכותי עומד בדרישות תקן ירוק
- חניון תת-קרקעי מרווח עם בקרת כניסה ושער חשמלי
- גינה משותפת בעיצוב אדריכל נוף עם פינות ישיבה מוצלות
- מעליות איכותיות ומעוצבות
- גנרטור לגיבוי מערכות חשמל חירום, מעליות ותאורה
- מערכת סינון אבנית ציבורית למי שתיה


כתובת הפרויקט

סיפור אהבה תל אביבי
הקליפ המלא
מתחם נווה צדק פלורנטין